0 oy
Tv Marka Seçimi kategorisinde tarafından
Merhaba  Hayırlı akşamlar. Gönlüm aslında samsung q70t ama   malesef bütçem o kadar yok. Genede kampaya olur diye beklemekteyim.  genel özellikleriyle bi karşılaştırma yaparsanız bu 2 tv nin farklılıkları nelerdir, hangisini almak daha mantıklıdır?  Philips görüntü kalitesi olarak videolarda daha iyi gözüküyor android olmasıda artı , samsungda çok iyi marka size güvenerek seçimimi yapacağım. Ve q70t aradaki farka değermi ?

Teşekkürler şimdiden.

1 cevap

0 oy
(53.0k puan) tarafından
 
En İyi Cevap

Bütçenizin yeterli olması halinde Q70T kesinlikle aradaki farka değer ancak bütçe el vermiyor ise PUS8505 Samsung TU8500 e göre daha ağır basar. Bununla alakalı "burada" yaptığım yoruma da bi göz atmalısınız eminim seçiminize yardımcı olacaktır.

tarafından
Android cihazlarda ilerki yıllara yavaşlama donma kasma olur demişsiniz. Acaba bu süreç telefon gibi kısa mı yoksa daha üzün bir siüreçmidir? 5 sene sonra yavaşlasa atoyorum bi mi box eklenebilir lakin 2 sene sonra yavaşlasa canımı sıkar açıkcası.
(53.0k puan) tarafından
Bu süreci kestirmek zor ama 5 sene kadar uzun olmayacağını düşünüyorum kaldıki mağaza ortamında 2 yıl kalmış teşhir philips tvlerde bu yavaşlamayı gözlemlediğim oldu.
...