0 oy
Tv Marka Seçimi kategorisinde tarafından
Merhaba. 6000tl ye 55 inç tv tavsiyesi verirmisiniz. Arayüz , hızı , kullanış kolaylığı , kanal geçişleri ve internetten birşeyler izlemek için donmayan , kasmayan bi tavsiye verirseniz sevinirim

1 cevap

0 oy
(50.6k puan) tarafından
 
En İyi Cevap
Merhabalar 6000 TL 55" düzeyinde marka takıntınız var ise Samsung 55TU8000 modelini inceleyebilirsiniz. Markaya takılmam iyi bir TV olsun diyorsanız Grundig 55GEU8950 modelini kesinlikle inceleyin derim.

Bu iki model arasında bir kıyaslama yapacak olursak kullanış kolaylığı ve kanal geçişleri konusunda bir farklılık yok arayüz ve internet kullanımı konusunda Samsung daha iyi durumda, görüntü kalitesi konusunda ise Grundig 55GEU8950 açık ara daha iyi. Grundig kullandığı netrange arayüz ile aslında genel kullanım için gerekli olan Youtube, netflix, web tarayıcı, Facebook, Twitter v.b tüm uygulamaları sunuyor ancak yinede daha kapsamlı bir yazılım ve arayüz olmasını isterseniz yanına bir Xiaomi Mİ Box S ekleyerek mükkemmel internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu durumda ise elde edeceğiniz artılar şöyle; Daha iyi görüntü kalitesi, daha iyi internet deneyimi ve daha az masraf yapmış olacaksınız.

Grundig marka değeri konusunda kafanız rahat olsun çünkü hem garanti süresi daha fazla (3 yıl) hemde servis ağı daha geniş (Arçelik)
tarafından
Lg nanocell veya 4k smart hakkındaki düşünceniz nedir? acaba düşünmelimiyim bu tvlere kıyasla yoksa elemelimiyim.
(50.6k puan) tarafından
Lg Nanocell serisinden alabileceğiniz en iyi model LG 55UN81006LB modeli olur bu TV'nin artısı ise akıllı kumandası olacaktır ancak önerdiğim Grundig modeline göre görüntü kalitesi yine vasat kalıyor bilginiz olsun.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
3 gün önce Tv Marka Seçimi kategorisinde Fatih tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
1, Şubat, 1 Tv Marka Seçimi kategorisinde Tayfun tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
29, Ocak, 29 Tv Marka Seçimi kategorisinde Tayfun tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
29, Kasım, 2021 Tv Marka Seçimi kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
27, Eylül, 2021 Tv Marka Seçimi kategorisinde misafir tarafından soruldu
...