0 oy
Tv Marka Seçimi kategorisinde (53.0k puan) tarafından
Merhaba bimden dijitsu marka tv alacağım sizce bu marka nasıl?
tarafından
Dijitsu nerenin markası?


Bu aslında o kadar çok sorulan bir soru ki bahsetmeden geçemeyeceğim Dijitsu markası Türkiye'nin kendi markası ve İstanbul merkezli. Unutulmamalıdır ki sadece TV değil genel ağırlığı da beyaz eşya ve frigorifik eşyadır. Digitsu, TV sektöründe yeni olmasına rağmen, neredeyse tüm tüketici taleplerini karşılayabilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dijitsu TV, A101, BİM, TEKNOSA, Şok ve daha fazlası ile ortaklıklar kurmuştur.

5 Cevaplar

0 oy
(53.0k puan) tarafından
tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap
Merhaba Duygu Dijitsu tv günümüz ucuz tv serileri arasında belkide en iyisi diyebilirim. Görüntü kalitesi ilk açılış esnasında eminim dikkatinizi çekecektir ve hoşunuza gidecektir. Genel olarak iyi bir tv markasıdır. Sadece smart özellikleri konusunda çok beklenti içinde olma.
tarafından
Bir TV'deki malzemenin kalitesi, dokunulduğu andan itibaren anlaşılıyor. Dijitsu TV'ye ilk dokunduğumda çerçeve ve arka uç çerçevenin çok iyi olmadığını söyleyebilirim ancak ekran kalitesi iyi. Bunu tamamen kullanıcı deneyimine odaklanan bir marka olarak ilişkilendirebiliriz. Çünkü hepsine sahip üst düzey bir televizyon olsaydı, fiyat bu kadar makul olmazdı. Malzeme kalitesine 4 puan veriyorum incelemeye devam.
0 oy
tarafından
Android bazlı versiyonlarında MAC sorunu var. PlayStore üyeliğinizi daha önce girdiğiniz halde bir zaman sonra siliyor. Ekranın altında hata mesajı çıkıyor. Kanal ayarı zor, TV deyken OK tuşuna basınca sol yanda ayrı seçenek menüsü çıkıyor, seçim yapıp sağ kısmına gidince diğer TV kanalları arasından seçim yapabiliyorsunuz. Görüntü kalitesi iyi, geçişleri hızlı. Ben aldım ama pek memnun kalmadım.
tarafından
Her TV kullanıcısı uzaktan kumandaya basar basmaz kanal değiştirmek ister. Ancak harici uydu alıcısı kullanmıyorsanız kanal geçiş süresinin yavaş olacağını bilmelisiniz. Digitsu beni şaşırttı ve kanal değişimi beklediğimden hızlı oldu. HD kanalların geçiş süresi yaklaşık 1.5-2 saniyedir, bu da iyi bir süre. Digitsu kanal geçişi için 10 üzerinden 9 puan kazandı.
0 oy
tarafından

kanal geçişleri

Her TV kullanıcısı uzaktan kumandaya basar basmaz kanal değiştirmek ister. Ancak harici uydu alıcısı kullanmıyorsanız kanal geçiş süresinin yavaş olacağını bilmelisiniz. Digitsu beni şaşırttı ve kanal değişimi beklediğimden hızlı oldu. HD kanalların geçiş süresi yaklaşık 1.5-2 saniyedir, bu da iyi bir süre. Digitsu kanal geçişi için 10 üzerinden 9 puan kazandı.

Servis seviyesi

Bu göreceli bir problem çünkü il bazında hizmet kalitesi farkedilebiliyor ama şehirdeki (İzmir) hizmet kalitesinin çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Bu sebeple içeriğimi bu aşamada eksik tutmak istemiyorum bu yüzden bulunduğunuz şehir ve yaşadığınız hizmet süreci ile ilgili tecrübelerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

Digitsu TV satın alındı ​​mı?

Televizyonla ilgili görüşlerim o kadar olumlu ki kesinlikle satın alınabilecek bir televizyon markası olduğunu söyleyebilirim. Özellikle pahalı fiyatlar ile karşılaştığımız teknoloji pazarında kalitesine gerçekten dikkat ettiğim bir markayı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Digitsu TV'yi kim üretiyor?

Dijitsu TV'nin üretimi markanın kendisi tarafından yapılmakta ve İstanbul merkezli hizmet vermektedir.

Telefon yansıtma işlevi var mı?

Diğer akıllı TV'ler gibi ekran projeksiyonu da var. Ancak aldığım TV akıllı olmadığı için bunu yaşayamadım. Merak ediyorsanız en kısa zamanda deneyeceğim.

Dijitsu TV satan yerler nerelerdir?

Marka anlaşmalı ortaklar için ürünü Teknosa, BİM, A101 ve Şok mağazalarında bulabilirsiniz.

0 oy
tarafından
Almadan önce görüntü kalitesiyle ilgili sorularım vardı ve televizyonu almadan ve kullanmadan gerçek potansiyelini bilmiyordum.Öncelikle birçok farklı sitede ürünle ilgili araştırma ve yorumları okudum. Genel piyasada negatif bir kitle gördüm. Tabii ki ürün yok, tüm alanların kullandığı ve memnun olduğu bir durum değil mi? Tüm bu olumsuz yorumlara rağmen Dijitsu TV aldım ve kullanmaya başladım, Smart fonksiyonu olmayan bir Dijitsu TV aldım.

Televizyonu ilk açtığımda ve beni şaşırtan görüntü kalitesi beklediğimden çok daha yüksekti. Ancak televizyonlarla ilgili yorumları ve gözlemleri sürekli gördüğüm için görüntü kalitesinin gerçekten çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Dijitsu TV, görüntü kalitesi için 10 üzerinden 10 puan aldı.
0 oy
(53.0k puan) tarafından

Dijitsu Tv markası, ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen bir markadır. Ürün çeşitliliği ve çeşitli alanlarda ortaya çıkması ile global bir şirket olma yolunda ilerlemektedir. Bu sayede insan hizmetine uygun kaliteli bir ürün üretmeyi amaçlarlar.

Her ürünün istediği kaliteye ve hedeflediği kullanıcı deneyimine sahip olup olmadığına bakılmaksızın, bu kişisel olarak biraz değişebilir. İyi ve kaliteli ürünlerin yanı sıra zahmetli denilebilecek sorunlar da vardır. Ancak fiyat performansının belirli kriterler altında iyi olduğu söylenebilir.

Dijitsu TV İncelemeleri

Tüm ürünlerde olduğu gibi Dijitsu TV'lerin de olumlu ve olumsuz yönleri vardır. Kullanıcı deneyimi açısından incelediğinizde insanların farklı yorumlara sahip olduğunu görüyorsunuz. Dijitsu TV'yi kullanıcı deneyimi açısından incelediğimizde görüntü kalitesi, malzeme kalitesi, kanal geçişleri ve hizmet kalitesini değerlendirmek gerekiyor. Dijitsu'nun yorumları şu şekilde;

Dijitsu Görüntü Kalitesi; Her TV için resim kalitesi potansiyeli farklı olabilir. TV'yi satın almadan ve deneyimlemeden potansiyelini bilmek genellikle zor görünüyor. Bu anlamda TV'yi daha önce kullananların yorumları da çıkacaktır. İnternetteki Dijitsu TV'lerden gelen yorumlar incelendiğinde genel olarak olumsuz bir kullanıcı kitlesi var.

Elbette tüm özellikleriyle olumlu ve fiyat performans açısından uygun bir teknik cihaz bulmak çoğu zaman zordur. Bu olumsuzluklara rağmen, Dijitsu'nun akıllı işlevi olmayan ancak uydu alıcısı olan bir Dijitsu TV'yi deneyimleme fırsatı bulduk. Görüntü kalitesi söz konusu olduğunda gerçekten şaşırtıcı ve beklentilerin üzerinde bir görüntü kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

Ancak ev ortamında bir TV'nin kalitesi genellikle iyi görünür. Yine de, bir ev ortamında görüntü kalitesinin şaşırtıcı derecede iyi olduğu büyük bir gerçektir.

  • Dijitsu Malzeme Kalitesi; Malzeme kalitesi çoğunlukla televizyona dokunduğunuz anda belli oluyor ve hemen kaybolan bir durum. Dijitsu TV'ye ilk dokunduğunuz anda çerçeve ve arka kapağın çok kaliteli malzemelere sahip olmadığını hemen fark ediyorsunuz. Bunu markanın kullanıcı deneyimine odaklanmasına bağlayabiliriz. Ayrıca gelişmiş malzemeler ve kullanıcı deneyimi konusunda çok yüksek fiyatlar ile karşılaşacağınızı unutmayın.
  • Dijitsu Kanal Geçişi; Her TV sever kanal geçişlerinin oldukça hızlı ve hızlı olmasını ister. Ancak bilinmelidir ki, harici bir uydu alıcınız yoksa, özellikle hız açısından verimli bir şey beklememelisiniz. Ama yine de Dijitsu'nun bu konuda beklenenden daha hızlı olduğunu söyleyebiliriz. Kanal değiştirme hızı normalin üzerinde ve oldukça tatmin edici.

Dijitsu TV hizmeti

Hizmet konusu için kesinlikle başka bir konu açmak gerekiyor. Çünkü ilden ile farklılık gösterebilmekte ve hizmet kalitesi duruma göre değişebilmektedir. Dijitsu TV'ler için İstanbul'da iyi bir servis olsa da başka bir ilde kötü bir kullanıcı deneyimi yaşanabilir. Bu konuda kesinlikle yaşadığınız yerdeki hizmet yorumlarını gözden geçirmenizde fayda var.

Fiyat-performans oranını incelediğimizde Dijitsu TV'lerin bulunabilirliği yüksektir. Olumsuz yorumların yanı sıra birçok olumlu yorum olduğunu söyleyebiliriz. Tabi bu noktada ürünü araştırmak ve kullanmak size kalmış.

Dijitsu Tv ne işe yarar?

Dijitsu TV markası, Türkiye'nin kendisi tarafından üretilen ve merkezi İstanbul'da bulunan bir markadır. Sadece televizyon sektöründe değil, aynı zamanda; Beyaz eşya, ısıtma ve soğutma ürünleri ürettiğini de belirtmekte fayda var. Ama televizyon sektöründe yeni olduğumuzu söyleyebiliriz. Ancak yine de geniş bir ürün portföyüne sahiptir.

Dijitsu Televizyon BIM

Dijitsu markasının iş birliği yaptığı BİM, A101, ŞOK, Teknosa ve daha birçok yerde outletler bulabilirsiniz. Ancak ürünler genellikle bu firmaların pazarlarında sergilenmekte ve satışa sunulmaktadır. Ürünler, kullanıcıların en hızlı şekilde ulaşabilecekleri ve insanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecekleri şekilde dağıtılmaktadır. Güncel piyasa olaylarını takip edebilir ve satın alabilirsiniz.

Dijitsu TV-TV Kurulumu

Dijitsu TV kurulumunun genellikle servis tarafından yapılması gerekir. TV ile ilgili bir sorun varsa bu müşteri memnuniyeti için çok önemli bir konudur. TV'yi kendiniz kurmaya çalışırsanız ve TV'de bir sorun varsa servis kabul etmeyebilir. Bu nedenle mutlaka servisin gelip TV'yi kurmasını beklemelisiniz. Ama yine de Dijitsu kurulumu için;

  • Adım 1: Ayarların "Kanal" bölümüne gitmelisiniz
  • Adım 2: "Uydu çanaklarının takılması" bölümünü seçmelisiniz.
  • Adım 3: Burada 4 0 seçenek, giriş şifresi giriyorsunuz.
  • Adım 4: Burada TÜRKSAT seçeneğini bulmanız gerekiyor.
  • Adım 5: OSEqC1.0'ı LN1B olarak ayarlamalısınız

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
9, Şubat, 9 Tv Marka Seçimi kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
29, Haziran, 2021 Tv Marka Seçimi kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
29, Nisan, 2021 Tv Marka Seçimi kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
12, Nisan, 2021 Tv Marka Seçimi kategorisinde misafir tarafından soruldu
...