1. Ana Sayfa
  2. Televizyon Markaları

Samsung Tv Alınır mı? Kullanıcı Yorumları

Samsung Tv Alınır mı? Kullanıcı Yorumları
Samsung Tv Alınır mı Kullanıcı Yorumları
+ - 0

Samsung Tv kullanıcı yorumları ile alışverişinizde sizlere bir nebze yardımcı olabilmeyi amaçladım. Umarım Samsung Tv’ler hakkında sorulan sorular ve yapılan yorumlarda amacıma uygun olur ve size yol gösterici nitelikte olurlar.

Samsung Tv Kullanıcı Yorumları

Aşağıda göreceğiniz kullanıcı yorumlarını okumak için üzerlerine tıklamanız yeterlidir. Sonrasında soru cevap sayfamıza yöneleceksiniz ve isterseniz sizee kendi yorumunuzu ekleyerek baskalarına fayda sağlayabilirsiniz.

Kullanıcıların yorumuna geçmeden önce editörün yorumu olarak ben marka hakkında ki fikirlerimi ekleyeyim sonrasında ise kullanıcı yorumları sizi bekliyor olacak. Hemen öncesinde aşağıdaki ankete oy vermenizi ve Samsung Tv memnuniyetinizi belirtmenizi rica ediyorum.

Samsung Tv'den ne kadar memnunsun

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Editörün Yorumu

Samsung herkesin kalitesini takdir ettiği tartışmasız en iyi televizyon markası diyebiliriz. Bunun yanı sıra Samsung’un büyüklüğünü baz alarak model kıyaslaması yapmamak gerekiyor. Örneğin; Sadece adı Samsung olduğu için satılan Full HD 40″ lik Samsung Tv’leri Grundig 43″ UHD bir Tv ile kıyaslamak yanlıştır, hatadır.

Kullananların soru ve yorumları

  • Selamlae. Alttaki 3 model arasında kaldım. Hangisini tercih etmeliyim? Birbirlerine göre zayıf ve güçlü yanları nelerdir? Teşekkürler.https://www.samsung.com/tr/tvs/qled-tv/q70a-65-inch-qled-4k-smart-tv-qe65q70aatxtk/https://www.lg.com/tr/tv/lg-55nano866pahttps://www.sony.com.tr/electronics/televizyonlar/x93j-x94j-series
  • Şuan 5000- 8000 bandı arasında o kadar çok seçenek var ki bir türlü karar veremiyorum. Vestelinden tutunda TCL' le kadar çeşit çeşit marka arasında boğuluyorum. Dikkat ettiğim özellikler aslında Hz değeri ekran nit değeri min 50 inch olması HDMI 2.1-3 ve Android işletim sistemi denebilir. Bu aralıkta alabileceğim max performans min ücret dengesini yakalamaya çalışıyorum. […]
  • Şu anda 16.000 TL geçmeyecek şekilde Tv bakıyorum ve bu ikisi arasında kaldım tavsiyeniz var mı? ya da bu ikisinden daha iyi diyebileceğiniz bir marka model.
  • Tarayıcı üzerinden film izlemek için lg55up7700 aldım ancak bazı yorumlar kötü o yüzden samsung 55au7000 mi tercih etmeliyim sıkıntı yasarmiyim önbellek konusunda. Ya lg kalacak yada samsungu alacağım.  Ne yapmaliyim
  • İkisinin arasında kararsız kaldım bütçe gereği Samsung 500TL daha indirimli sizce ikisinin arasında hangisini seçmeliyim?
  • philips 50PUS 7906  mı samsung 50au9000 mi almalıyız? android tv ilerde telefonlardaki gibi güncellemelerden dolayı yavaşlar mı?
  • Merhabalar, iki tv modeli arasinda kaldim 58PUS8506 vs QE58Q60T bunlardan hangisi daha mantiklidir? Ayrica en sona indirdigim liste'de assagidaki 4 tv modeli var bir degerlendirme yapabilirseniz sevinirim. Kullanimim daha cok netflix, youtube ve film izleme gibi olucak. Ekran buyuklugu ya da ambilight gibi etkenler deneyimi daha cok mu etkiler ? Fiyat olarak hepsi 10-12k araliginda […]
  • Arkadaşlar merhaba iki televizyon arasında kaldım yardımlarınızı görüşlerinizi bekliyorum. Samsung 55AU8000 LG 55NANO756PA
  • Samsung 50q60a modeli ile lg 50nano816pa arasında kaldım.Ekran kalitesi ve genel özellik olarak hangisini tercih etmeliyim.Çok kararsız kaldım.Birde 50 inç nanoda panel ıps değilmiş bu bir dezavantajmı.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

Samsung Tv kullanıcı yorumları bu kategori altında yer almaktadır. Tüm yorumları incelemenin yanı sıra kolayca kendi sorularınızı sorabilir ve anında cevap alabilirsiniz.

Kullanıcı yorumları neden önemli? Herhangi bir ürün için yapılan değerlendirmeler çoğu zaman faydalıdır ancak en doğru değerlendirme o ürünü kullanan kişiler tarafından yapılan değerlendirmedir. Bu nedenle alacağınız herhangi bir ürün için gerçek kullanıcıların yaptığı yorumları incelemek ürün hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Samsung TV kullanıcılarının birebir yaşadıkları sorunları dile getirdiği bir platform olduğu için sitemizdeki değerlendirmeler tüm kullanıcılara ürünü almadan önceki aşamada olumlu yada olumsuz fikirler verecektir. Sizde Samsung TV hakkındaki tüm deneyimlerinizi yada yaşadığınız sorunları dile getirmek için TvTavsiye.com’u kullanabilirsiniz.

Kullanıcı yorumu nedir?

Herhangi bir ürünün gerçek kişiler tarafından kullanılması sonrasında yaşadıkları deneyimler ve bu deneyimler hakkında yaptıkları değerlendirmeler kullanıcı yorumu olarak adlandırılmaktadır.

Kullanıcı yorumları neden önemlidir?

Kullancıların herhangi bir ürün ile ilgili yaptıkları değerlendirmeler o ürün hakkında olumlu yada olumsuz fikir edinebilmek için son derece önemlidir.

Buradaki yorumlar gerçek mi?

TvTavsiye.com herhangi bir marka ile iş birliği içinde olmadığından dolayı tüm televizyon markaları ile ilgili yapılan yorumlar gerçek kullanıcılara aittir.

Yorum yapmak için kayıt olmalı mısınız?

Burada yorum yapmak için kayıt olmanız gerekmez, deneyimleriniz hem bizim için hemde tüm tüketiciler için çok ama çok değerlidir.

Yazar Hakkında

Televizyon tanıtım konusunda yılların vermiş olduğu deneyimlerimle TvTavsiye.com'u açtım. Ziyaretçilerimin televizyonlar konusunda soracağı her soruya cevap vermek başlıca amacım...

Hadi Yorum Yap

Bu yazı yoruma kapalıdır. Lütfen daha hızlı cevap almak için sorularınızı menüden soru sor butonunu kullanarak sorunuz.