1. Ana Sayfa
 2. Televizyon Markaları
 3. Samsung Tv Alınır mı? Kullanıcı Yorumları

Samsung Tv Alınır mı? Kullanıcı Yorumları

Samsung Tv Alınır mı Kullanıcı Yorumları

Samsung Tv kullanıcı yorumları ile alışverişinizde sizlere bir nebze yardımcı olabilmeyi amaçladım. Umarım Samsung Tv’ler hakkında sorulan sorular ve yapılan yorumlarda amacıma uygun olur ve size yol gösterici nitelikte olurlar.

Samsung Tv Kullanıcı Yorumları

Aşağıda göreceğiniz kullanıcı yorumlarını okumak için üzerlerine tıklamanız yeterlidir. Sonrasında soru cevap sayfamıza yöneleceksiniz ve isterseniz sizee kendi yorumunuzu ekleyerek baskalarına fayda sağlayabilirsiniz.

Kullanıcıların yorumuna geçmeden önce editörün yorumu olarak ben marka hakkında ki fikirlerimi ekleyeyim sonrasında ise kullanıcı yorumları sizi bekliyor olacak. Hemen öncesinde aşağıdaki ankete oy vermenizi ve Samsung Tv memnuniyetinizi belirtmenizi rica ediyorum.

Samsung Tv'den ne kadar memnunsun

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Editörün Yorumu

Samsung herkesin kalitesini takdir ettiği tartışmasız en iyi televizyon markası diyebiliriz. Bunun yanı sıra Samsung’un büyüklüğünü baz alarak model kıyaslaması yapmamak gerekiyor. Örneğin; Sadece adı Samsung olduğu için satılan Full HD 40″ lik Samsung Tv’leri Grundig 43″ UHD bir Tv ile kıyaslamak yanlıştır, hatadır.

Kullananların soru ve yorumları

 • Uzun uğraşlar sonunda tv araştırmamın sonuna geldim, öncelikle 55” tv almaya karar kıldım…. LG 55nano916 ile Samsung 55q70a arasında kaldım… Nano916 11.800₺, Samsung 10.800₺… ama kıyaslama yaparken sanırım, nano916 bir üst segment oluyor, yani rakibi q80a mı oluyor, ya da q70a nano866 ile mi eşdeğer?? Q80a ise 12.800₺… yaklaşık 1 yıl sonra ps5 almayı planlıyorum, […]
 • İnternetten video yada film izlemek için 55 inç samsung? Lg? Esas amacım interenti hızlı olsun
 • maksimum 8500tl bütçem var ama illa 8500tl de vermek istemiyorum. Philips 55PUS7805 55 modeli hoşuma gitti fiyatı da uygun görünüyor. Philips 55PUS7906/62 55' bir de bu model var fiyat olarak 2000tl daha pahalı. Siz hangisini önerirsiniz. Son sorum bu modeller yerine aynı fiyatta LG, Grundig veya Samsung alsam daha memnun kalır mıyım?
 • 2021 yılı çıkışlı, 4K UHD, 55-58” inç, 100/120 Hz Tv araştırıyorum. Aynı zamanda dizi/film performansı için DOLBY VISION ve DOLBY ATMOS çok farkediyor mu? Bu filtrede bulabildiğim ve fiyatı bütçeme yakın olan tvler; 1.Samsung 55Q80A : 10.370,00₺ 2. LG 55NANO916PA : 10.650,00₺ 3. SONY KD-55X85İ : 10.940,00₺ 4. TCL 55C728 : 7.700,00₺ listeye bakınca gözüm […]
 • 7900 TL 'ye 55Q60t alınır mı veya daha farklı tv ye mi yönelmeliyim?
 • Tv alacağım, LG Nanocell ve Samsung QLED arasında kaldım… Philips’in amblight özelliği de çok ilgi çekici geldi. Philips’in de benzer bir ürünü olup olmadığını merak ettim teşekkürler.
 • Merhabalar,55-60 inç ekran tercihimiz, önceki tvmz Philips iki kere led yaktı memnun kalmadım,sunam Samsung ve Grundig , Vestel arası gidip geliyorum,bnm için internet den film izlemek önemli,ve fiyatı da 8bine kdr en fazla ne önerirsiniz,bir de a101 lerde satılan TV ler alınır mı, Samsung 58au7000 var a101de , fiyatı 7700tl onerirmsmz
 • Samsung Tv Özelliği Purcolor nedir?
 • Samsung Neo Qled mi LG QNED mi? Hangi televizyon daha iyi ve aralarında ne fark var?
 • Başlamadan önce, siyahların Neo QLED ile eşleşmeyeceğini biliyorum. Ve olabilecek büyük bir anlaşma olarak, bir LG CX yerine QN90A'yı büyük ölçüde düşünmeme neden olan birçok başka faktör var. Çalışmamdan Samsung'un web sitesindeki her şeyde %30 indirim kuponum var ve başlangıçta bir LG CX satın almaya kararlıydım. Ancak 9N90A için yapılan övgü dolu yorumları görmek, seçimimi […]

Samsung Tv kullanıcı yorumları bu kategori altında yer almaktadır. Tüm yorumları incelemenin yanı sıra kolayca kendi sorularınızı sorabilir ve anında cevap alabilirsiniz.

Kullanıcı yorumları neden önemli? Herhangi bir ürün için yapılan değerlendirmeler çoğu zaman faydalıdır ancak en doğru değerlendirme o ürünü kullanan kişiler tarafından yapılan değerlendirmedir. Bu nedenle alacağınız herhangi bir ürün için gerçek kullanıcıların yaptığı yorumları incelemek ürün hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Samsung TV kullanıcılarının birebir yaşadıkları sorunları dile getirdiği bir platform olduğu için sitemizdeki değerlendirmeler tüm kullanıcılara ürünü almadan önceki aşamada olumlu yada olumsuz fikirler verecektir. Sizde Samsung TV hakkındaki tüm deneyimlerinizi yada yaşadığınız sorunları dile getirmek için TvTavsiye.com’u kullanabilirsiniz.

Kullanıcı yorumu nedir?

Herhangi bir ürünün gerçek kişiler tarafından kullanılması sonrasında yaşadıkları deneyimler ve bu deneyimler hakkında yaptıkları değerlendirmeler kullanıcı yorumu olarak adlandırılmaktadır.

Kullanıcı yorumları neden önemlidir?

Kullancıların herhangi bir ürün ile ilgili yaptıkları değerlendirmeler o ürün hakkında olumlu yada olumsuz fikir edinebilmek için son derece önemlidir.

Buradaki yorumlar gerçek mi?

TvTavsiye.com herhangi bir marka ile iş birliği içinde olmadığından dolayı tüm televizyon markaları ile ilgili yapılan yorumlar gerçek kullanıcılara aittir.

Yorum yapmak için kayıt olmalı mısınız?

Burada yorum yapmak için kayıt olmanız gerekmez, deneyimleriniz hem bizim için hemde tüm tüketiciler için çok ama çok değerlidir.

Soru Sor

Yazar Hakkında

Televizyon tanıtım konusunda yılların vermiş olduğu deneyimlerimle TvTavsiye.com'u açtım. Ziyaretçilerimin televizyonlar konusunda soracağı her soruya cevap vermek başlıca amacım...

Hadi Yorum Yap

Bu yazı yoruma kapalıdır. Lütfen daha hızlı cevap almak için sorularınızı menüden soru sor butonunu kullanarak sorunuz.