1. Ana Sayfa
 2. Televizyon Markaları

Samsung Tv Alınır mı? Kullanıcı Yorumları

Samsung Tv Alınır mı? Kullanıcı Yorumları
Samsung Tv Alınır mı Kullanıcı Yorumları
+ - 0

Samsung Tv kullanıcı yorumları ile alışverişinizde sizlere bir nebze yardımcı olabilmeyi amaçladım. Umarım Samsung Tv’ler hakkında sorulan sorular ve yapılan yorumlarda amacıma uygun olur ve size yol gösterici nitelikte olurlar.

Samsung Tv Kullanıcı Yorumları

Aşağıda göreceğiniz kullanıcı yorumlarını okumak için üzerlerine tıklamanız yeterlidir. Sonrasında soru cevap sayfamıza yöneleceksiniz ve isterseniz sizee kendi yorumunuzu ekleyerek baskalarına fayda sağlayabilirsiniz.

Kullanıcıların yorumuna geçmeden önce editörün yorumu olarak ben marka hakkında ki fikirlerimi ekleyeyim sonrasında ise kullanıcı yorumları sizi bekliyor olacak. Hemen öncesinde aşağıdaki ankete oy vermenizi ve Samsung Tv memnuniyetinizi belirtmenizi rica ediyorum.

Samsung Tv'den ne kadar memnunsun

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Editörün Yorumu

Samsung herkesin kalitesini takdir ettiği tartışmasız en iyi televizyon markası diyebiliriz. Bunun yanı sıra Samsung’un büyüklüğünü baz alarak model kıyaslaması yapmamak gerekiyor. Örneğin; Sadece adı Samsung olduğu için satılan Full HD 40″ lik Samsung Tv’leri Grundig 43″ UHD bir Tv ile kıyaslamak yanlıştır, hatadır.

Kullananların soru ve yorumları

 • Merhaba 9.000 – 11.000 bandında 58-60-65 inch tv bakıyorum. Samsung 58AU7000 veya Toshiba 65UA3A63DT düşünüyorum ama farklı bir model önerebilir misiniz?
 • Merhaba; Başlıkta belirttiğim iki TV den Vestel qled bir TV. Samsung ise büyük global bir marka. Halihazırda Samsung plazma TV kullanıyorum. Sizin öneriniz nedir? Saygılarımla…
 • Merhabalar,Çeyiz için televizyon alacağım. Bu televizyon için 20.000 TL bütçem mevcut. Evim şu an mevcut bir televizyon yok genelde bilgisayarda bir şeyler izliyorum. Bu yüzden her hangi bir televizyonu aldığım wow diyeceğime eminim ama uzun süreli ve güzel deneyim sunacak bir televizyon aramaya kalktığımda bir çok seçenek ve problem ortaya çıkıyor. Televizyonu kullanım amacım şu […]
 • Merhaba,7500 tl bütçem var ve 43 inc bir televizyon almak istiyorum. Samsung AU8000, Philips 43PUS7906 ve LG 43NANO756PA modellerine denk geldim. üçünden hangisini tavsiye edersiniz ? Veya başka önerebileceğiniz bir model var mıdır ? tv ağırlıklı olarak film ve oyun için kullanılacak.
 • Merhaba, Lg 55nano816na ile Samsung 55AU9000 arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz?
 • Merhaba, 55" civari bir tv almak istiyorum.  Kararsız kalmış durumdayım. Genelde netflixten dizi/film izlemek için kullanıyorum. Samsung AU8000, AU9000, PHILIPS PUS8506, PUS7906 arasında kaldım. Bir de bir sitenin outletinde SAMSUNG 55Q60A,55Q67A,55Q70A modellerine denk geldim. Yoksa bu kadar para vermeye gerek yok der isem 55" ten küçük olmamak şartı ile (tv-koltuk mesafesi 350cm) sizin daha uygun […]
 • yaklaşık 4 ay önce LG 50Nanocel 756pa tv aldım.ekranda beyaz ve açık renklerde dikey gölgeler görünüyor.şikayet oluşturdum.yenisi ile değiştirdiler.yeni gelen tv de de aynı sorun var. İade kararı çıktı.yeni tv alacağım.Aynı durumu yaşamak istemiyorum.satıcılar tüm led tv lerde olabilir bu durum diyor.Oled tv için bütçem yetmiyor.11 bin bandında bu sorunu yaşamamak için samsung q60a yada […]
 • Android tv almak istiyoruz 55 inc 65 inc olarak  hangi marka modeli almamızı tavsiye edersiniz şuan televizyonumuzun ekranı kırıldı televizyonsuz kaldık vestel TV Arçelik tv  gurundik  tv hangilerini önerirsiniz etiketli olan markalarda dahil fikrinizi almak istiyorum
 • 58pus8506 ve 55au9000 arasında kaldım standart bir kullanıcıyım hangisi daha iyidir sizce
 • Samsung 50AU7000-8000-9000 TV'lerinde hangi panel tipi (Samsung, LG, Panda) kullanılıyor? Ben genelde yerel kanallar ve YouTube ağırlıklı kullanacağım. Bu tip için tercih ettiğim model ideal midir? Farklı bir marka model öneriniz varsa, önerilere açığım.

Samsung Tv kullanıcı yorumları bu kategori altında yer almaktadır. Tüm yorumları incelemenin yanı sıra kolayca kendi sorularınızı sorabilir ve anında cevap alabilirsiniz.

Kullanıcı yorumları neden önemli? Herhangi bir ürün için yapılan değerlendirmeler çoğu zaman faydalıdır ancak en doğru değerlendirme o ürünü kullanan kişiler tarafından yapılan değerlendirmedir. Bu nedenle alacağınız herhangi bir ürün için gerçek kullanıcıların yaptığı yorumları incelemek ürün hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Samsung TV kullanıcılarının birebir yaşadıkları sorunları dile getirdiği bir platform olduğu için sitemizdeki değerlendirmeler tüm kullanıcılara ürünü almadan önceki aşamada olumlu yada olumsuz fikirler verecektir. Sizde Samsung TV hakkındaki tüm deneyimlerinizi yada yaşadığınız sorunları dile getirmek için TvTavsiye.com’u kullanabilirsiniz.

Kullanıcı yorumu nedir?

Herhangi bir ürünün gerçek kişiler tarafından kullanılması sonrasında yaşadıkları deneyimler ve bu deneyimler hakkında yaptıkları değerlendirmeler kullanıcı yorumu olarak adlandırılmaktadır.

Kullanıcı yorumları neden önemlidir?

Kullancıların herhangi bir ürün ile ilgili yaptıkları değerlendirmeler o ürün hakkında olumlu yada olumsuz fikir edinebilmek için son derece önemlidir.

Buradaki yorumlar gerçek mi?

TvTavsiye.com herhangi bir marka ile iş birliği içinde olmadığından dolayı tüm televizyon markaları ile ilgili yapılan yorumlar gerçek kullanıcılara aittir.

Yorum yapmak için kayıt olmalı mısınız?

Burada yorum yapmak için kayıt olmanız gerekmez, deneyimleriniz hem bizim için hemde tüm tüketiciler için çok ama çok değerlidir.

Yazar Hakkında

Televizyon tanıtım konusunda yılların vermiş olduğu deneyimlerimle TvTavsiye.com'u açtım. Ziyaretçilerimin televizyonlar konusunda soracağı her soruya cevap vermek başlıca amacım...

Hadi Yorum Yap

Bu yazı yoruma kapalıdır. Lütfen daha hızlı cevap almak için sorularınızı menüden soru sor butonunu kullanarak sorunuz.